Toplam 69 blog | 5. Sayfa
Termal ve ULV sisleme cihazları arasındaki farklar
31.01.2019
ULV sisleyiciler iki büyük kategoride sınıflandırılabilir - soğuk sisleyiciler veya ULV sisleyiciler ve termal sisleyiciler . Böcek sisleme ürünlerine göz atıyorsanız, bu terimlerden birine veya ikisine birden rastlamış olabilirsiniz. Her iki sisleyici tipinin amacı aynı olsa da, aslında oldukça farklı sisleme teknikleri kullanıyorlar ve ayrıca farklı sisleme sıvıları gerektiriyorlar.
Tatil Sulama Seti
28.01.2019
Tatil sulama seti Claber'in ödüllü Oasis Otomatik Damla Sulama Sistemi, tatil için, tatildeyken veya sadece kısa bir süre içinde olduğunuzda bitkilerinizi sulamak için mükemmel bir çözümdür.
Dehidrasyon Nedir?
26.01.2019
Çeşitli meyve ve sebzeleri atmanız gerektiğinde çok büyük bir sıkıntı olabilir. Bu yiyecekler sadece çok uzun süre iyi kalabilir ve insanların kabul etmek istediklerinden daha fazla meyve ve sebze israfı yapması nadir değildir. Gerçi biraz olgunlaştıklarında bu yiyecekleri atmak zorunda değilsiniz. Bir gıda kurutucusunu iyi bir şekilde kullanarak çeşitli yiyeceklerin ömrünü uzatmak mümkündür.
Yer Üstü Sulama
29.11.2018
Claber, her gereksinimi karşılayabilen, performans, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı açısından son teknoloji ürünü yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.
LCPower Teknolojisi
28.11.2018
LCPower teknolojisi, EPA Faz III emisyon düzenlemelerini karşılamak için kullanılan Loncin patent teknolojisidir.
Çim Havalandırmanın Yararları
25.11.2018
Düzenli çim biçme işlemine ek olarak, oksijen, su ve besin maddelerinin çim köklerine daha kolay erişmesini sağlamak için, ilkbahar ve sonbahar aylarında çim yüzeyleri de temizlenmelidir.
İkra Elektrikli Bahçe Aletleri
24.11.2018
Elektrikli bahçe aletlerinin tüm avantajları bir bakışta
Süre: Kalıcı güç kaynağı sayesinde sürekli
Kesintisiz çalışma: Şebekeden sürekli enerji
Düşük bakım: Daha az bakım gerektirir, örneğin bujinin değiştirilmesi gerekmez
Hafif: Harici güç kaynağı sayesinde düşük takım ağırlığı
Pil şarj süresi yok : Şarj edilebilir pil gerekmez, elektrik şebekesinden enerji
Egzoz gazı yok: Çalışır çevre dostu ve emisyon içermez, fosil yakıtla çalışan tahrik yok
Husqvarna Motorlu Testereler
18.11.2018
Her türlü ihtiyacınızı karşılayan güç, performans ve tasarım...X-TORQ® özelliği sayesinde motorlu testerelerimiz düşük yakıt tüketimi sağlar ve egzoz emisyon seviyelerini düşürür.
Husqvarna Çim Biçme Makinaları
18.11.2018
İşlev ve ergonomiye önem vererek size ve Husqvarna'dan beklediğiniz sonuçlara odaklanıyoruz.
Benzinli Çim Biçme Makinaları Avantajları
18.11.2018
Avantajları
Benzinli çim biçme makinelerinin avantajları Benzinli çim biçme makineleri, büyük çimler veya zor arazilerin kolayca biçilmesini sağlar. Benzinli biçme makineleri, 3.000 metrekareye kadar bahçe boyutları için tasarlanmıştır. Benzinli motorlu çim biçme makinelerimizin bazıları, tekerlek tahrikleri sayesinde kas gücü gerektirmez.