Kategoriler

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Her zaman müşterileri kaliteyle etkilemek, müşterileri kaliteyle ikna etmek, müşterilere kaliteyle geri dönme, kaliteyle müşteriyi elde tutma ve kurumsal ilkesi dürüstlük ve yılmaz girişimcilik ruhu, 25 yıllık uygulama ve tecrübe ile doluyuz.

Tarımda işçilik maddi ve fiziki olarak zorladığından günümüze kadar gelen birçok makine hayatımıza girmiştir. Bunların başında çapa makinası işçilik maliyetini kat ve kat düşürmüş, verimi artırmıştır.

Çapa makinaları satışı yapan birçok firma vardır. Yalnız bu makinelerden sipariş etmeden önce servis imkanı ve yedek parça problemini araştırarak çözmeniz gerekebilir.

İşte bu nokta da İrhal ltd şti. olarak sizlere çapa makinesi satışı yaptıktan sonra yedek parça temini yapıyor ve servis imkanı veriyoruz.

Şuan için satışını gerçekleştirdiğimiz markalardan bahsedecek olursak;Taral,Grillo,Bertolini ve Kaan kalite olarak lider marka diyebiliriz. Yalnız Oleomac ve Bertolini gibi çapa makinası ve çayır biçme makinalarını da es geçmemliyiz.

Zira bu makineler fiyatlarıyla muadillerine göre biraz daha pahalı olsa da kalitesiyle sizi yarı yolda asla bırakmayacaktır.

Bizim için en önemli marka ise Fenglin, Dalle, Gardenpro, Shernbao, Pars Endüstri, Handwerker, Suca ve Tomking markalarıdır.

Fiyatlarına nazaran çok daha yüksek kalitede ürünleri bulunan Taral ve  Kaan'ın, kendi makinalarına uygun çapa aksesuarları çiftçiyi oldukça cezbediyor. 

Çapa makinaları yanında Tarımda kullanılan bütün alet ve ekipmanlarının satışını uygun fiyat ve kalite politikası güderek değerli kullanıcıların hizmetine sunmayı amaç edinmiş bir aileyiz.

25 yıllık tecrübemizi katarak Semak, Sadal, Mapaş, Datsu, Basmacıoğlu, Civaner, Barbaros, Taral, Kadıoğlu, Tulsan gibi ithalatçı ve imalatcı birçok firmanın distrübütörlüğü sayesinde yüzlerce kaliteli markayı uygun fiyatla sunmaya devam etmek arzusundayız.

Tarım alet ve makinalarının yanında Tarmda kullanılan bütün girdileri temin etmek,zamanında üreticiye sunmak ve Türk Çiftçisine hizmet etmeyi mesleki şiar edinmiş irhaltarim.com.tr ailesi olarak sizlerle büyüme ve gelişmeye devam edecektir. Saygılarımızla...