Kategoriler

Toplam 98 blog | 1. Sayfa
Banyonuzu Verimli Bir Şekilde Temizlemenin Yolu
06.02.2022
Mutfak ve banyo yüzeylerinin gerektirdiği sıkıcı ovma işlemlerinden sıkıldınız mı? En iyi matkap temizleme fırçasını almak işi çok daha kolay hale getirir. Her türlü matkaplarla kullanılabilen temizleme fırçası, ovmaya uygun her türlü kiri ve tozu silebilir. Süpürgelik duvarları ve fayans derzlerinden bulaşık makinesini yıkamaya ve bulaşıkları ovmaya kadar, en iyi elektrikli temizleme fırçası "manuel" işi ortadan kaldırır.
Matkap Fırçaları İle Detaylı Temizlik
05.02.2022
Matkap Fırçalarının kullanımı kolaydır ve gerçekten herhangi bir yüzeye derin bir ovma sağlar.Halıda, kanepelerde, otomobil iç mekanlarında ve en sevdiğiniz temizlik ürününde kullanılabilen Matkap Fırçalarından bir set almanız yeterli.
Motorlu Tırpan Bakımı
29.12.2021
Herhangi bir ekipmanın bakımı için doğru zaman aralığında ve süreçte uygun bakım şarttır. Bakım için bazı özel ipuçları şunlardır:
v Kesiciniz için doğru yakıtı kullanın
v Biçme kafasını ve misina beslemesini kontrol edin. Kesicinin hasarlı parçalarını veya bıçaklarını kullanmayın.
v Fırçalı Kesicinizi düzenli olarak temizleyin.
Zeytin Hasadı Hakkında...
20.10.2021
Zeytin hasadı hakkında herşey... Kendi zeytin ağaçlarınızı nasıl hasat edersiniz?
Lisam Swing Zeytin Hasat Makinası
20.10.2021
Merhaba, benim adım SWING ve LISAM serisinde 1 numaralı akülü hasat makinası !
ECHO İle Çalışmaya Geri Dön!
13.07.2021
Dünya devi ECHO yüksek kalite ve performans maksimum üretkenliği garanti eder. Birçok zor işlerin üstesinden gelmek için profesyonellerin aradıkları sınıfının en iyisi ürünleri sunar.
ECHO'nun Garantisi Her Satın Alma İşlemine Dahildir .Güçlü Ürünler Güçlü Bir
Garantiyi Hak Eder.
ECHO'nun ürünleri güçlü, kullanımı kolay ve zamana dayanacak şekilde üretilmiştir. İster ev sahibi, isterse peyzaj mimarı, çim bakımı uzmanı, bahçe görevlisi veya ağaç uzmanı olun, ürünlerimizi satın aldığınızda sektör lideri garantimizi alırsınız.
Estetik Bahçeler İçin Gardena
13.07.2021
İster tutkulu bir bahçıvan olun, ister sadece işi çabucak halletmek isteyen biri olun, bu ürünler tam size göre. GARDENA ürünlerinin bahçe işlerinizi çocuk oyuncağı haline getirmesinin bazı yolları şunlardır:
Güllerde Karıncalardan Kurtulma
13.07.2021
Karıncalar, bitkilerde oluşan yaprak bitleri gibi canlıların ardında bıraktığı tatlı özsu atıklarını çok sever.
GARDENA - Bahçe Hayallerinizi Gerçekleştirin!
12.07.2021
GARDENA - her mevsim için doğru bahçe aletleri!
Kış, ilkbahar, yaz veya sonbaharda olsun. Yılın her mevsimi bahçeniz için özel ve özellikli bahçe aletleri. Bahçenizi göz kamaştırıcı güzelliklerle donatmak için her mevsim doğru ürüne sahibiz.
Evinizdeki Malzemelerle Gübre Yapın!
03.06.2021
Rengarenk çiçek açan çiçeklerle dolu bir bahçe veya teras ve sebzelerle dolu bir çiçeklik istiyorsanız, gübre şart. Ancak doğrudan kimyasallara gitmeyin, evinizde bulunan basit malzemelerle, bitkilerinize fosfor, potasyum ve azot gibi ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini vererek kendiniz yapabilirsiniz.