Sepetim ( 0 )
01.04.2018
Gerçekler, istatistikler, özellikler, ipuçları ve temel bilgiler mağazamıza hoş geldiniz.
Hızlı bir sorguya dalın veya isteğinize göz atın.
24.02.2018
Çok önemli: Benzinli çim biçme makinesini çalıştırmadan önce, benzinin deposunda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Dört zamanlı bir benzinli çim biçme makinesine sahipseniz, yağ seviyesini kontrol etmeniz gerekir
08.01.2018
Çapa makinenizin her kullanımından sonra düzenli ve sistematik bir bakım yapılması çok fazla zaman almaz ve bir sonraki kullanım için konfor ve güvenlik sağlayacaktır. Motor, şanzıman veya şanzıman gibi daha karmaşık müdahaleler için bir profesyonelle iletişime geçmekten çekinmeyin.
29.08.2017
Bahçecilik en keyifli ve yararlı etkinliklerden biridir ve.....
15.06.2017
Şehir hayatından sıkılıp doğal bir ortamda bulunmayı özleyenlerin akıllarının bir köşesinde daima bir hobi bahçesine sahip olmak fikri vardır.
12.03.2017
Yeşil bitkiler ekosistemin üretici organizmalardır. Üretici organizmalar fotosentezde güneş ışığına ve inorganik maddelere gereksinim duyarlar. Yeşil bitkilerin ihtiyaç duyduğu inorganik maddeler karbondioksit, su ve minerallerdir. Karbondioksit atmosferden, su ve mineraller ise topraktan alınır. Mineral besinler topraktan çoğunlukla inorganik iyon formunda alınan elementlerdir.
27.02.2017
Kalibrasyon işlemi, ilaclamadan önce belirli bir büyüklükteki alana yalnızca su püskürtülerek veya formul ile hesaplanarak yapılmaktadır.
27.02.2017
Zirai mücadele ilaçları, insanların yakın çevresinde bulunan ve insanlara yarar sağlayan büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanlarında ani ve yavaş zehirlenmelere neden olabilir.
27.02.2017
Bir zirai mücadele ilacını uygulamaya karar verince mutlaka ilk önce ilacın üzerindeki etiketi dikkatlice okumak gerekir. İlacın etiketinde tavsiye edildiği zararlı, kullanım dozu, son ilaçlama ile hasat arasındaki süre, kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken bilgiler ile ilacın zehirliliği hakkında bilgiler bulunur
22.02.2017
Gerçekler, istatistikler, özellikler, ipuçları ve önemli bilgiler sunan mağazamıza hoş geldiniz.