Kategoriler

Toplam 93 blog | 1. Sayfa
ECHO İle Çalışmaya Geri Dön!
13.07.2021
Dünya devi ECHO yüksek kalite ve performans maksimum üretkenliği garanti eder. Birçok zor işlerin üstesinden gelmek için profesyonellerin aradıkları sınıfının en iyisi ürünleri sunar.
ECHO'nun Garantisi Her Satın Alma İşlemine Dahildir .Güçlü Ürünler Güçlü Bir
Garantiyi Hak Eder.
ECHO'nun ürünleri güçlü, kullanımı kolay ve zamana dayanacak şekilde üretilmiştir. İster ev sahibi, isterse peyzaj mimarı, çim bakımı uzmanı, bahçe görevlisi veya ağaç uzmanı olun, ürünlerimizi satın aldığınızda sektör lideri garantimizi alırsınız.
Estetik Bahçeler İçin Gardena
13.07.2021
İster tutkulu bir bahçıvan olun, ister sadece işi çabucak halletmek isteyen biri olun, bu ürünler tam size göre. GARDENA ürünlerinin bahçe işlerinizi çocuk oyuncağı haline getirmesinin bazı yolları şunlardır:
Güllerde Karıncalardan Kurtulma
13.07.2021
Karıncalar, bitkilerde oluşan yaprak bitleri gibi canlıların ardında bıraktığı tatlı özsu atıklarını çok sever.
GARDENA - Bahçe Hayallerinizi Gerçekleştirin!
12.07.2021
GARDENA - her mevsim için doğru bahçe aletleri!
Kış, ilkbahar, yaz veya sonbaharda olsun. Yılın her mevsimi bahçeniz için özel ve özellikli bahçe aletleri. Bahçenizi göz kamaştırıcı güzelliklerle donatmak için her mevsim doğru ürüne sahibiz.
Evinizdeki Malzemelerle Gübre Yapın!
03.06.2021
Rengarenk çiçek açan çiçeklerle dolu bir bahçe veya teras ve sebzelerle dolu bir çiçeklik istiyorsanız, gübre şart. Ancak doğrudan kimyasallara gitmeyin, evinizde bulunan basit malzemelerle, bitkilerinize fosfor, potasyum ve azot gibi ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini vererek kendiniz yapabilirsiniz.
Doğru Bitki Türünü Seçme Kriterleri Nelerdir?
03.06.2021
Bitkiler belirli koşullara sahip alanlarda gelişir. Uygun bitkiyi seçmek için bölgemizde hüküm süren iklim koşullarını değerlendirmeliyiz.
Doğru Bitki Bakımı İçin İpuçları!
03.06.2021
Bitkilerinize iyi bakmanız ve onları her zaman güçlü tutmanız için bir rehber !!!
Motorunuzu Uzun Süreli Depolamaya Hazırlama ...
13.05.2021
Deniz motorlarının zor bir ömrü vardır. Çalışmak zorunda oldukları ortam metal parçalar için oldukça zor şartlardır. Şimdi iyi bir temizlik, motorunuzun herhangi bir tuzlu suya maruz kalmadan hazırda bekletme moduna geçmesini sağlamalıdır.
Bahçe İşlerinin Sağlığa Olumlu Etkileri
16.02.2021
Kültürümüz teknolojik olarak daha takıntılı hale geldikçe ve giderek daha fazla doğadan mahrum kaldıkça, bu bilginin sindirilmesi ve kucaklanması kritik önem taşıyor.
Sağlığınız ve iyiliğiniz için bahçecilik
16.02.2021
İster geniş manzaralarda isterse ön cephedeki birkaç kapta çalışalım, güneşte ve toprakta dışarı çıkmaktan daha iyi bir his yok. Her gün manzaralarımızda güzel ağaçlar, çalılar ve çiçekler ve bahçelerimizden bol miktarda meyve ve sebze ile ödüllendiriliyoruz. Daha önce hiç bahçe yapmadıysanız ve tüm yaygara neyle ilgili olduğunu merak ediyorsanız, burada olduğunuza sevindik. Bahçıvanlık, kendinize, topluluğunuza ve genel olarak dünyaya uzun süreli olumlu etkilerle yapabileceğiniz en ödüllendirici hobilerden biridir. İşte bahçemizin birçok nedeninden sadece birkaçı. Bunlardan bazılarının size başlamanız için ilham vereceğini umuyoruz.