Tam Kapanma Döneminde Çalışmaya Devam Ediyoruz. Yoğunluktan ötürü siparişlerde 4-5 gün gecikme olacaktır.


Toplam 85 blog | 1. Sayfa
Bahçe İşlerinin Sağlığa Olumlu Etkileri
16.02.2021
Kültürümüz teknolojik olarak daha takıntılı hale geldikçe ve giderek daha fazla doğadan mahrum kaldıkça, bu bilginin sindirilmesi ve kucaklanması kritik önem taşıyor.
Sağlığınız ve iyiliğiniz için bahçecilik
16.02.2021
İster geniş manzaralarda isterse ön cephedeki birkaç kapta çalışalım, güneşte ve toprakta dışarı çıkmaktan daha iyi bir his yok. Her gün manzaralarımızda güzel ağaçlar, çalılar ve çiçekler ve bahçelerimizden bol miktarda meyve ve sebze ile ödüllendiriliyoruz. Daha önce hiç bahçe yapmadıysanız ve tüm yaygara neyle ilgili olduğunu merak ediyorsanız, burada olduğunuza sevindik. Bahçıvanlık, kendinize, topluluğunuza ve genel olarak dünyaya uzun süreli olumlu etkilerle yapabileceğiniz en ödüllendirici hobilerden biridir. İşte bahçemizin birçok nedeninden sadece birkaçı. Bunlardan bazılarının size başlamanız için ilham vereceğini umuyoruz.
Avuç Taşlama Zincirli Testereye Dönüştürülebilir
07.02.2021
Günümüzde hemen hemen çoğu evde ister amatör isterse profesyonel olsun bir Avuç taşlama aleti görmek mümkündür.İnsanlar genellikle Avuç taşlama aletini tek amaç için kullanırlar. Avuç Taşlama makinası ile birçok aparat kullanılabilir. Bunlardan en önemlisi bir avuç taşlama makinesini zincirli testere makinası gibi kullanabilmektir.
Gıda Kurutucu Ne Kadar Elektrik Kullanır?
18.10.2020
Yiyecekleri korumak ve paradan tasarruf etmek için bir kurutucu kullanmayı düşünüyor musunuz? Kurutucular, yiyeceklerin daha uzun süre dayanmasını sağlamak için harikadır. Raf ömründen elde edilen tasarruf, bu makineyi çalıştırma maliyetiyle bile aşıyor mu
Gıda Kurutucuya Yatırım Yapmalımıyım?
16.10.2020
Kurutulmuş meyveler, tatlı atıştırmalıklar ve iyi besin değerine sahip lezzetli ikramlar hayranı olan herkes için kurutucu büyük bir küçük yatırımdır.
Nektarin Kurutmanın Süper Kolay Yöntemleri
14.10.2020
Harcayacak paranız olsa bile, ailenizin normal ücretine daha fazla bitki bazlı yiyecek eklemek, artan obezite ve ilgili hastalıklara karşı savaşmak için iyi bir yatırımdır.
Kurutulacak Bazı Sebzelerin Listesi
14.10.2020
Gıda kurutucusunda kurutabileceğiniz bazı sebzelerin listesini aşağıdaki makalede sizlerle paylaşacağımız için endişelenmenize gerek yok. Bunun yanı sıra, gelecekte size fayda sağlayabilecek kurutulmuş sebzeler hakkında bazı önemli bilgileri de sizinle paylaşacağız.
Gıda Kurutucuda Susuzlaştırabileceğiniz Bazı Meyvelerin Listesi
14.10.2020
Susuz meyveler, mağazalardan satın alınan şekerli atıştırmalıkların en iyi ikamelerinden biridir. Bunlar sadece sağlıklı değil, aynı zamanda uzun süre saklayabilirsiniz, hatta bir sonraki sezonunuz için hazır bir tedarik elde edersiniz.

Kurutulmuş meyveler, diğer tariflerde, ev yapımı muhtelif karışımlarında, granola barlarda veya salata sosları olarak kullanılabilir. Çeşitli besinlerle dolu sağlıklı seçeneklerdir ve bunları istediğiniz zaman ileride kullanmak için saklayabilirsiniz.
Kurutma Fırınında Biber Kurutma Nasıl Yapılır?
13.10.2020
Kurutulmuş Dolmalık Biberin Farklı Kullanım Alanları
Aşağıda kurutulmuş dolmalık biberlerin bazı inanılmaz kullanımlarını bulabilirsiniz:

-Kurutulmuş dolmalık biberleri çorbalarda veya güveçte kullanabilirsiniz.
-Yumurtaların lezzetini arttırmak için kuru dolmalık biber ekleyebilirsiniz.
-Ayrıca spagetti sosuna da eklenebilir.
-Kaynayan eriştelere eklemek, yemeğin genel lezzetini artırabilir.
Köpek Tıraşı, Köpek Kuaföründe Mi Evde Mi Olmalı?
10.10.2020
En iyi seçenek elektrikli tıraş makinesi kullanmaktır çünkü bu sayede çok daha düzgün bir yüzey elde edersiniz. Hata payı çok daha düşüktür. Bununla birlikte, dikkatlice kullandığınızdan ve köpeğinizin acı çekmediğinden emin olun.